ОНЛАЙН-ЗАМОВЛЕННЯ

ДЛЯ РЕСТОРАНІВ, КАФЕ, МАГАЗИНІВ, ФЕРМЕРІВ

Зручне рішення для тих,
хто вирішив не закриватись,
а працювати у нових умовах


ДЕМО (світла тема)

ДЕМО (темна тема)

Протягом обмеженого часу для перших клієнтів
є спеціальні привабливі цінові пропозиції.

Як це працює?
Система онлайн-замовлень та/або доставки реалізована у вигляді простого для користування веб-інтерфейса, який можна імплементувати трьома способами:
  • У вигляді окремого простого веб-сайту (хостинг на наших серверах, оплачувати окремо не потрібно). До сайту можна підключити будь-яке ваше доменне ім'я, або ми можемо безкоштовно надати адресу виду назвазакладу.onemenu.com.ua або назвазакладу.pp.ua.
  • Якщо заклад вже має свій сайт (зроблений на будь-якій технології), цю систему легко додати у вигляді пункта меню або кнопки.
  • Якщо заклад має сторінку на Facebook, у якої більше 2000 лайків, то система може бути інтегрована прямо у Facebook-сторінку (Facebook наразі пропонує таку можливість тільки в веб-інтерфейсі; в мобільних клієнтах ця опція поки не працює).
Переваги для закладу
  • Система економить ваш час – вам не потрібно витрачати кілька хвилин на спілкування з кожним клієнтом, ставлячи ті ж самі запитання про спосіб доставки та оплати і т.п. Замовлення приходить на e-mail адресу (можливе дублювання нотифікації через СМС); у листі вказані всі дані, необхідні для виконання замовлення.
  • Система може бути запущена протягом 1-2 днів за допомогою наших спеціалістів, які занесуть ваше меню та умови замовлення/доставки у систему. У подальшому ви зможете самостійно редагувати це за допомогою простої адмін-панелі.
  • Спеціальна "антикризова" ціна – ми чудово розуміємо, в якій скрутній ситуації опинились заклади у зв'язку з карантином. Зв'яжіться з нами для отримання цінової пропозиції.
  • Ми готові безкоштовно підлаштувати систему під ваш стиль - кольори, зовнішній вигляд меню, розмір фотографій і т.д. Також, ми безкоштовно реалізуємо логіку складних акцій та пропозицій (наприклад, "замовте будь-яку піцу та салат і отримайте напій на ваш вибір у подарунок" і т.п.)
  • Ми постійно працюємо над системою, і нові функції та удосконалення автоматично будуть доступні для вас без додаткової оплати.
Переваги для ваших клієнтів
  • Система реалізована за принципом "нічого зайвого" – надзвичайно простий та зручний у використанні інтерфейс максимально нагадує традиційне замовлення страв з меню. Працює на будь-яких смартфонах, планшетах та комп'ютерах.
  • Система не потребує реєстрації, яка б відлякувала багатьох клієнтів, але автоматично запам'ятовує дані клієнта (телефон, адресу доставки і т.п.) при першому замовленні, тому повторні замовлення можуть бути зроблені буквально за 30-40 секунд, замість кількох хвилин (у тому числі і вашого часу!), які займає замовлення телефоном.

ДЕМО (світла тема)

ДЕМО (темна тема)

Протягом обмеженого часу для перших клієнтів
є спеціальні привабливі цінові пропозиції.

З усіх питань звертайтесь:
m.me/onemenu.com.ua
[email protected]
+380505048993
(телефон, Viber)